Příprava na ŘP

Kurz vedený profesionálními instruktory autoškoly - zkušenými moto jezdci s praxí

  • Cena individuální - podle vašich potřeb a potřebné intenzity výuky. 
  • Nelze tedy objednat přes náš e-shop.

Vše včetně ceny se nastavuje přesně dle požadavků klienta a intenzity výuky. Níže ve formuláři prosím specifikujte svoje požadavky a napište nám více o Vašich dosavadních zkušenostech - pokud nějaké máte.  Nestyďte se uvést, s čím myslíte, že můžete mít potíže, či na co se nejvíce chcete soustředit :)

V dnešní době je provoz na veřejných komunikacích velmi zrychlený a pro motorkáře bez pochyb zvýšeným rizikem. Jsme si jistí, že jen díky zkušenostem a vlastní praxi, dokáže jedinec předcházet mimořádným událostem v provozu na pozemních komunikacích, případně s jistotou reagovat, či řešit krizové situace. Být dobrým jezdcem, je dlouhý vývoj a je čistě na jedinci a jeho zodpovědnosti, jak k této problematice přistoupí. Nejde o nic jiného, než chránit sebe!


  • Náš kurz je první přípravou klientů před absolvováním autoškoly, za účelem seznámení jedince s motocyklem jako takovým, získáním základních dovedností jeho ovládání, držení správné pozice těla jezdce,  prvních zkušeností a dobrých návyků před vstupem do autoškoly. 
  • Vše se odehrává na naší cvičné ploše v Budyni nad Ohří, ideálně do okamžiku automatických úkonů jezdce a jeho psychického uvolnění (není to otázkou jednoho dne)!
  • Doporučujeme všem, kteří uvažují o získání řidičského oprávnění pro motocykly, aby přistupovali k této problematice s co největší zodpovědností, protože veřejné komunikace nejsou dětským hřištěm a v sázce je zdraví každého z nás a život.

Součástí kurzu je seznámení klienta se standardními základními ochrannými prvky + seznámení s airbagovým systémem a jeho funkcemi a schopnostmi.

  • Kurz lze absolvovat na vlastním, či našem motocyklu 


Více info v dotazníku, dle individuálních potřeb.


Objednáním služby souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst).