Kurz bezpečné jízdy a ovládání motocyklu  letiště Panenský Týnec neděle 13.9.2020

  Kurz bezpečné jízdy / který mnozí z Vás již navštívili a znají jako Kurz Safety Drive Day / Panenský Týnec :

  Termín: 13.9. 2020 / 09:00 - 15:00

  Cena: 1.900 Kč / osoba

  Kurz se realizuje na cvičné ploše letiště v Panenském Týnci a je zaměřen na osobní rozvoj účastníků. Na tomto kurzu vylosujeme jednoho z Vás a obdrží airbagovou vestu HIT AIR od Racevest.cz. V obecné rovině se jedná o nácvik primárního souboru motorických dovedností a jejich další implementaci do reálného provozu. Cílem kurzu není vštěpovat myšlenku že pouze jedna technika je ta správná, ale možnost vyzkoušet si různé modelové situace s cílem pochopit samotné chování jezdce a motocyklu, tím pádem získat větší kontrolu a ve své podstatě se rozhodnout jakým způsobem (a správně) vyhodnotit danou konkrétní situaci v reálném provozu.

  Zúčastnit se mohou jak začátečníci, tak pokročilí jezdci.

  • Kurz je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit na dvou kolech, získat více jistoty, zkušeností a hlavně je začít co nejrychleji přenášet do praxe.  
  • Na našem kurzu si můžete vyzkoušet například prvky defenzivní jízdy, počínaje ovládáním motocyklu v nestabilních režimech. Trénujeme brzdění, úhybný manévr v zatáčce, krizový úhybný manévr před překážkou a další. Vyzkoušíte si airbagové vesty v praxi, ukázku první pomoci přímo pro motorkáře a mnoho dalších dovedností důležitých v životě motorkáře / motorkářky ☺
  • Vždy Vám vysvětlíme a pomůžeme se  základním nastavením motocyklu.
  • Pro každého uchazeče je v ceně těchto kurzů zajištěno občerstvení během celého dne, včetně pitného režimu
  • Každý obdrží fotografie z kurzu na profesionální úrovni v digitální podobě a HD kvalitě

  Pro více dotazů dotazník níže:

  Objednáním služby souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst).